אודות

קבוצת יונימה שואפת להיות שחקנית מובילה ודומיננטית בזירת ההשקעות במגוון תחומים עסקיים. אנו עוקבים, חוקרים ומעריכים באופן שיטתי חברות בעלות פוטנציאל השקעה משמעותי. טרם ביצוע השקעה, אנו מנתחים את החברה באופן יסודי, מעריכים סיכונים ומבצעים ניתוח מקיף של המודל העסקי, הטכנולוגיה והיתרונות התחרותיים.

תהליך ההשקעה מתבצע באופן קפדני וסלקטיבי ביותר. המוניטין הרב שצברנו, מעניק לנו הזדמנות ייחודית לבחור בהשקעות המתאימות ביותר, וכן ליצור קשרים חזקים עם חברות הפורטפוליו שלנו. אנו יוצרים ערך ומעניקים שירותים ברמה הגבוהה ביותר באמצעות בניית שותפויות המבוססות על אמון ויחסי עבודה יעילים עם היזמים והחברות.

לאחר ביצוע ההשקעה, אנו ממשיכים ללוות את החברות באופן צמוד תוך מעורבות פעילה בהתוויית האסטרטגיה, קבלת החלטות ופיתוח עסקי. צוותנו המנוסה מספק ייעוץ והכוונה מקצועית במגוון תחומים, במטרה למנף את הפוטנציאל המלא של כל חברה ולהבטיח את הצלחתה לטווח ארוך.

אסטרטגיית ההשקעה של קבוצת יונימה

יונימה מפקחת, בוחנת ואומדת באופן שיטתי השקעות פוטנציאליות.   לפני ביצוע עסקה, מתקיים ניתוח יסודי של החברה, הערכת סיכונים וניתוח יסודי של החברה, הערכת סיכונים וניתוח תרחישים מקיף

הצוות של יונימה מאמין בהיכרות מעמיקה ושותפות משמעותית עם בעלי החברות הבנות וההנהלה שלהן. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מייסדי החברות וצוותי הניהול על מנת להמשיך ולפתח את פעילותן

התמקדות בחברות בשלבי צמיחה גבוהה (Hyper-growth) שמציגות הכנסות ורווחים

דוגלים בחשיבה מחוץ לקופסא ויצירתיות לצורך השגת מטרות עסקיות והצלחות פיננסיות

שמים דגש על הגדלה עקבית של ההכנסות וביסוס השורה התחתונה תוך יצירת סביבת עבודה נעימה והשקעה בהון האנושי בחברות הפורטפוליו

יונימה בעלת כישורי ניהול מוכחים ומומחיות פיננסית מתוחכמת


הערך המוסף שלנו מתחיל בזיהוי ההשקעה הפוטנציאלית וממשיך דרך השבחה ומימוש בהנפקה/מכירה אסטרטגית.

 עם רקע וניסיון – מתפעול, מימון, ייעוץ, חשבונאות, ייעוץ משפטי, אנו משקיעים בחברות  שיש בהן פוטנציאל גלום – חברות איכותיות בעלות תזרים, סיכויי צמיחה אטרקטיביים, מעמד ויכולת ייצור  תשואות מקסימליות לבעלי המניות. 

הניסיון התפעולי, הפיננסי והעסקי של הקבוצה יחד עם ההבנה המעמיקה שלנו בדינמיקת השוק המקומי מאפשרים לנו להשיג הצלחה ותשואות אטרקטיביות לטווח ארוך, עם סיכון יחסי נמוך, תוך שמירה על יושרה וערכי ליבה.

צרו קשר

אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 info@Unima-Group.com

ח.פ. 516589173

© UNIMA GROUP LTD 2024

ההודעה נשלחה
עשית את זה!

ההצלחות הגדולות ביותר מתחילות מצעדים קטנים

נציג מטעמנו יחזור אליי בהקדם להמשך בירור ומתן פרטים